অভিনেত্ৰী Shraddha Kapoor ৰ ককায়েকক Siddhanth Kapoorক বেংগালুৰু ৰেভ পাৰ্টিত ড্ৰাগছ সেৱন কৰাৰ বাবে আটক

131
Actress Shraddha Kapoor's brother Siddhanth Kapoor in Police Custody
Actress Shraddha Kapoor's brother Siddhanth Kapoor in Police Custody

বলীউড অভিনেতা শক্তি কাপুৰ(Shakti Kapoor)ৰ পুত্ৰ সিদ্ধান্ত কাপুৰ (Siddhanth Kapoor)ক দেওবাৰে নিশা চহৰখনৰ এটা পাৰ্টিত ড্ৰাগছ সেৱন কৰাৰ অভিযোগত বেংগালুৰু আৰক্ষীয়ে আটক কৰিছে।

এক গোপন সূত্ৰৰ জৰিয়তে আৰক্ষীয়ে এমজি ৰোডৰ এখন হোটেলত তালাচী চলাই ছিল য’ত পাৰ্টিটো আয়োজন কৰা হৈছিল। আৰক্ষীয়ে 35 জন অতিথিক চিকিৎসা পৰীক্ষাৰ সন্মুখীন কৰিছিল আৰু সিদ্ধান্ত কাপুৰ (Siddhanth Kapoor)কে ধৰি ছয়জন ড্ৰাগছ সেৱনকৰাৰ বাবে Positive ধৰা পৰিছিল।

“অভিনেত্ৰী শ্ৰদ্ধা কাপুৰ (Shraddha Kapoor)ৰ ককায়েক সিদ্ধান্ত কাপুৰ (Siddhanth Kapoor)ক যোৱা নিশা বেংগালুৰুৰ এখন হোটেলত এটা ৰেভ পাৰ্টিত আৰক্ষীৰ অভিযানৰ সময়ত আটক কৰা হৈছিল। তেওঁ ড্ৰাগছ সেৱন কৰা বুলি অভিযোগ কৰা ৬ জন লোকৰ ভিতৰত আছে,” বেংগালুৰু আৰক্ষীয়ে কয়।

আৰক্ষীয়ে লগতে কৈছিল যে তেওঁলোকে ড্ৰাগছ সেৱন কৰিছিল আৰু পাৰ্টিলৈ আহিছিল নে তেওঁলোকে হোটেলত সেৱন কৰিছিল সেয়া এতিয়াও অস্পষ্ট।

হিন্দী চলচ্চিত্ৰ তাৰকা শক্তি কাপুৰ (Shakti Kapoor)ৰ পুত্ৰ, সিদ্ধান্ত কাপুৰ (Siddhanth Kapoor) এজন অভিনেতা যিয়ে ২০২০ চনৰ ৱেব চিৰিজ (Web Series) ‘Bhaukaal’ত চিন্তু দেধাৰ চৰিত্ৰটো চিত্ৰিত কৰিছিল। তেওঁ কেইবাখনো চলচ্চিত্ৰত অভিনয় কৰিছিল, যেনে ‘Shootout at Wadala’, ‘Ugly, ‘Haseena Parkar’, ‘Chehre’, ইত্যাদি। তেওঁ ‘Bhagam Bhag’, ‘Chup Chup Ke’, ‘Bhool Bhulaiyya’, আৰু ‘Dhol’ৰ দৰে চলচ্চিত্ৰত সহকাৰী পৰিচালক হিচাপেও কাম কৰিছিল।

শক্তি কাপুৰ(Shakti Kapoor)ৰ জীয়ৰী শ্ৰদ্ধা কাপুৰশ্ৰদ্ধা কাপুৰ (Shraddha Kapoor) ড্ৰাগছ ৰখাৰ অভিযোগত অভিনেতা সুশান্ত সিং ৰাজপুত (Sushant Singh’s Rajput)ৰ মৃত্যুৰ ঘটনাত নাৰ্কোটিক্স নিয়ন্ত্ৰণ ব্যুৰোৰ দ্বাৰা প্ৰশ্ন কৰা সকলৰ ভিতৰত আছিল। অৱশ্যে, একো গুৰুত্বপূৰ্ণ প্ৰমাণিত হোৱা নাছিল।

2020 চনত, শ্ৰদ্ধা কাপুৰক নাৰ্কোটিক্স কণ্ট্ৰোল ব্যুৰো (NCB)ৰ দ্বাৰা চলচ্চিত্ৰ তাৰকা সুশান্ত সিং ৰাজপুত (Sushant Singh’s Rajput )ৰ মৃত্যুৰ সৈতে সম্পৰ্কিত ড্ৰাগছ অনুসন্ধানত তেওঁৰ বক্তব্য লিপিবদ্ধ কৰিবলৈ মাতি পঠোৱা হৈছিল। এনচিবি তদন্ত দলে ৰাজপুতৰ মৃত্যু আৰু বলীউড-ড্ৰাগছৰ সম্পৰ্কীয় ড্ৰাগছৰ গোচৰসন্দৰ্ভত তেওঁৰ বিবৃতি লিপিবদ্ধ কৰিছিল।

শ্ৰদ্ধা কাপুৰ (Shraddha Kapoor), চাৰা আলী খান (Sajra Ali Khan) আৰু দীপিকা পাডুকন(Deepika Padukan)ক ২০২০ চনৰ ছেপ্টেম্বৰত হোৱাটছএপ চেটৰ ওপৰত আধাৰিত কৰি সোধা-পোছা কৰা হৈছিল যিটো এনচিবিয়ে সুশান্ত সিং ৰাজপুতৰ মৃত্যুৰ পিছত সন্মুখলৈ অহা ড্ৰাগছ গোচৰৰ তদন্তৰ সময়ত উদ্ধাৰ কৰিছিল।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here